Novinky

Nabídka polykarbonátových chráničů očí pro lední hokej
 
Rok 2011 byl pro firmu REY rekordním v prodeji průhledných polykarbonátových chráničů očí určené pro hráče ledního hokeje. Za poslední tři roky, kdy byl tento výrobek stále vylepšován, můžeme hrdě konstatovat, že se jedná o špičku ve světové produkci. Tisíce kusů bylo exportováno do celého světa od USA , Kanady až po Rusko či Japonsko a stovky jich byly prodány hráčům v domácích soutěžích.
Důvodem je kvalita tohoto mezinárodně oficiálně testovaného výrobku a jeho popularita se stále zvyšuje. Důležitou roli hraje i cena. Na rozdíl od svých konkurentů jsme schopni rychle a hromadně vyrábět různé tvary a barevné odstíny chráničů, přestože je nutné konstatovat, že ze stávajících devíti základních tvarů jsou nejoblíbenější čtyři tvary. Také hraje určitou pozitivní úlohu skutečnost, že vrstvy – zvenčí vrstva odolná poškrábání a zevnitř vrstva odolná zamlžení – nejsou tvořeny nastříknutím některým z druhů tekutých přípravků, ale nanesením a zabezpečením speciálních polymerních sloučenin již při výrobě základních desek.
Abychom uspokojili poptávky z jednotlivých klubů všech soutěží od dospělých po mládež, rozhodli jsme se zahájit v letošním roce propagační kampaň. V ní bychom rádi oslovili ty, kteří ještě naše chrániče očí neznají, nebo se k nim složitě dostávají přes různé prostředkovatele. Tento úvodní dopis s propagačním letákem, který se dostal do vašich rukou je prvním krokem, jak informovat o našich výrobcích. Jsme připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy a následně zpracovat nabídku pro váš klub včetně vytvoření konkrétních tvarů chráničů očí, které si vyberete, a také projednat vhodnou cenovou nabídku. Pokud se bude jednat o hromadnou objednávku pro váš klub bude cenové relace výhodnější, než když se bude jednat o objednávku individuální. Cenová nabídka se odvíjí podle množství objednaných kusů, způsobu placení i termínu dodání.
Po několikaleté zkušenosti s výrobou a podle spokojených reakcí našich zahraničních odběratelů a samotných hráčů, jsme přesvědčeni o špičkové kvalitě našich chráničů očí.Věříme, že i vy se budete moct o kvalitě našich chráničů očí přesvědčit.
 
Jsme připraveni vám všestranně vyjít vstříc a nabízíme rychlé a úspěšné jednání.

 

 

 

 

© 1993 - 2019 REY, All rights reserved

Vytvořeno ve studiu BOBBY design